contact-us

ליצירת קשר

ליצירת קשר

  עבודות גמר

  עבודות הגמר הן למעשה השלב בו הופך שלד הבניין למבנה של ממש. קבלן האמון על עבודות הגמר צריך לפקח על בעלי מקצוע רבים ולקחת בחשבון את הפן הפונקציונלי והאסתטי, את ההיצמדות לתכנון האדריכלי מבחינת חלוקת החלל ואת נוחות המגורים או השהות בו. כיוון שכך, העובדה שאפרים מקסימוב העומד בראש החברה הוא הנדסאי בניין ובעל ניסיון רב כקבלן הן לעבודות שלד והן לעבודות גמר על כל שלביהן מהווה יתרון משמעותי. עבודות הגמר כוללת את הטיפול המלא והיסודי בתחומים הבאים:

  • טיח: אנו מבצעים עבודות טיוח חיצוניות ופנימיות של טיוח שחור או לבן. הטיח השחור הוא השכבה הפנימית ביותר מבין שכבות הטיח כך שיש לה תפקיד בהגנה על המבנה מפני רטיבות וגם בפן התרמי והאקוסטי. היא עבה ומורכבת צמנט, חול גס וסיד. טיח לבן הוא שכבת הטיח החיצונית שהיא דקה ועדינה הרבה יותר.
  • בלוק איזולציה: בלוק האיזולציה מונח כשכבת בידוד פנימית יותר לשכבת הבטון. שכבת בידוד כזו היא חלק חשוב מהבניה הירוקה כי הבידוד מפני חום וקור עוזר לחיסכון בחשמל.
  • אינסטלציה: מערכת האינסטלציה היא חלק מהותי מתשתיות המבנה. אנו מבצעים כל שנדרש להתקנת צנרת עשויה חומרים איכותיים ותשמש לאורך זמן, כולל מערכות מורכבות בבנייני מגורים ומשרדים.
  • ריצוף: עבודת ריצוף חייבת להתבצע תוך שמירה על התתקנים הקיימים בנושא כך שהריצוף יהיה עמיד. ריצוף במסגרת עבודות גמר הוא ריצוף מאפס כיוון שעבודות אלה כוללות גם התקנת תשתיות לפני הריצוף. במסגרת הריצוף אנו דואגים לכל הנדרש מלבד "החומר הלבן" (הריצוף עצמו): לחומרים כמו טיט, שומשום או הדבק.
  • הנמכות גבס: כדי להעביר צינורות מיזוג אויר במערכת מיזוג מרכזית באופן שיהיה מוסתר, השיטה הנפוצה לכך היא הנמכת גבס. היא משמשת גם להדגשת אזור מסוים בתוך החלל (למשל הנמכת התקרה בפינת האוכל) או לדקורציה נטו כמו יצירת קרניזים. הנמכת תקרות גבס דורשת מיומנות ועבודה עם גבס איכותי ומתאים שיהיה עמיד ויחזיק לאורך זמן.
  • התזת שפכטל אמריקאי: התזת שפכטל אמריקאי משמשת להחלקת קירות העשויים חומרים שונים כמו גבס, בלוקים או בטון. אמנם הוא נקרא שפכטל אמריקאי אך מיועד לשמש כשכבה חיצונית להחלקה ולא לסתימת חורים קטנים כמו השפכטל הרגיל. התזת השפכטל האמריקאי צריכה להתבצע בדייקנות ומיומנות כדי להגיע לתוצאה הרצויה.
  • התזת צבע: צביעה בהתזה צריכה להתבצע בדייקנות כדי לקבל שכבת צבע אחידה. הצביעה יכולה להתבצע בשתי דרכים: באמצעות לחץ אויר עם קומפרסור או עם איירלס הפועל באמצעות חשמל.

  מקסימוב פתרונות בניה היא חברה ותיקה העוסקת שנים בתחום, זאת על סמך ידע תיאורטי רחב היקף בשילוב ניסיון רב בניהול עבודות בניה וגמר מורכבות.

  קבלן גמר

  כל מי שעבר אי פעם תהליך של שיפוץ הבית או המשרד, יודע כמה זה מורכב לצאת למהלך כזה. מדובר על תהליך ארוך, אשר מתחיל עם תהליכי התכנון וקבלת האישורים ומסתיים רק כאשר אנחנו יכולים, סוף, סוף, להיכנס לביתנו החדש. פעמים רבות, אפשר לראות תהליך שיפוצים בתור עול לא קטן. אבל האמת היא כי כאשר בוחרים נכון קבלן גמר, הכל הופך הרבה יותר פשוט בסופו של דבר. במאמר הבא נדבר בקצרה על התפקיד של הקבלן, מה חשוב לדעת לפני שמזמינים את השירות ואיך תוכלו להפוך את תהליך השיפוצים גם אצלכם, הרבה יותר פשוט, נעים ונוח. אנחנו מתחילים ממש עכשיו. 

  מה נמצא תחת אחריותו של קבלן גמר

  כאמור, כל עבודת שיפוץ מתחלקת בין מספר אנשי מקצוע, כאשר כל אחד אחראי לדברים מעט שונים. לצורך העניין. מי שמבצע את המדידות בקרקע ואחראי לספק לכם את הממצאים בשביל לשפר את העבודה של האדריכל הוא מודד הקרקע, מי שאמון על תכנון השיפוץ או הבניה הוא האדריכל כמובן וכן הלאה. בדרך כלל, קבלן גמר, הוא מי שאמון על ביצוע העבודות האחרונות, במטרה להביא את הנכס לתוצאה הסופית. אלו יכולות להיות עבודות טיח, ריצוף, טיפול באינסטלציה, צבע לקירות וכן הלאה. התפקיד של קבלן גמר הוא מורכב, משום שהוא צריך כמו להבין קצת בכל תחום ולאגד את כל המשימות האחרונות תחת מטריה אחת, עד לקבלת התוצאה המושלמת בסופו של דבר. 

  איך תבחרו את בעל המקצוע המתאים ביותר

  חשוב לבחור בשירותיו של קבלן גמר שיש לו ניסיון בתחום ומי שיודע לא רק איך לבצע את שורת הפעולות הטכניות הדרושות לנו כאן, אלא, אנחנו צריכים לבחור גם במי שיודע איך לנהל את מערך הדברים, כך שהתוצר הסופי יושלם במהירות הרבה ביותר, לשביעות רצון כולם. 'מקסימוב בניה בראש שקט', היא חברה מקצועית, אשר מעניקה שירותים מהסוג הזה לקהל רחב של לקוחות. אנחנו מתחייבים לבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר, במיומנות ותוך מתן דגש מיוחד לעמידה בלוח הזמנים. אם אתם מחפשים את האדם הנכון, מי שיוביל אתכם לקו הסיום בבטחה, זה הזמן שלכם ליצור קשר.

  קבלן עבודות גמר

  בסוף, תהליך שיפוץ הוא תהליך שיש בו הרבה ברכה. הבית שלנו או בית העסק, אלו המקומות בהם אנחנו מעבירים שעות רבות מהיום, יום שלנו וכל אחד, רוצה להרגיש כי הוא עושה את הדרוש על מנת שהמרחב בו הוא חי, יהיה המקום בו הוא מרגיש בנוח. התפקיד של קבלן עבודות גמר, זה להיות מי שמחזיק בחוט המקשר, בין השלבים הראשונים של העבודה ועד לגמר העבודות. תחום השיפוצים נשמע כמו תחום עם הרבה בלאגן, בעוד אינספור אנשי מקצוע אחראים כל אחד על משהו אחר, אבל הדברים יכולים להיראות אחרת. אם תבחרו נכון קבלן עבודות גמר, תראו איך בסופו של דבר, הכל מגיע למקומו בשלום, במהירות הגבוהה ביותר. על הכל נסביר בהרחבה ממש עכשיו.

   מה תחום האחריות של קבלן עבודות גמר

  העבודה של קבלן עבודות גמר, היא לבצע את כל הפעולות האחרונות שיאפשרו לדיירים או לעובדים, להיכנס לנכס. אם קבלן ראשי ואנשי מקצוע שונים, אמונים על בניה של היסודות, טיפול מעמיק במערכות החשמל והאינסטליציה, מי שאחראי על סגירת הקצוות ועל טיפול בפרטים הקטנים הוא קבלן עבודות הגמר. העבודה כוללת למעשה טיפול כמעט בכל נושא הנוגע לשיפוץ הבית. זה יכול להיות הטיפול הסופי במערכת האינסטלציה, חיבור של מערכת החשמל, עבודות צביעה, ריצוף וכן הלאה. במילים אחרות, קבלן עבודות גמר הוא מי שצריכה להיות לו ההבנה הטכנית וההיכרות עם התחומים עליהם הוא אחראי במסגרת העבודה שלו. בנוסף, אנחנו מדברים על מי שצריך להחזיק בכישורי מנהיגות ומי שיש לו את היכולת להוביל את הפרויקט לקו הסיום.

   לבחור נכון זה לחסוך הרבה מכאב הראש

  כאמור, המטרה ביציאה לתהליך של שיפוץ, זה לעשות טוב. הרי כל אחד מאיתנו רוצה להתגורר בבית נעים ולעבוד במקום עבודה אסתטי. אבל, הטיפול בכל הפרטים הקטנים יכול להתיש ולהכביד על כל אחד. בשביל זה, חשוב לבחור נכון קבלן עבודות גמר, כדי שחלק משמעותי מהקשיים יטופלו בידי מי שיש לו ניסיון וידע. 'מקסימוב בנייה בראש שקט', היא חברה מקצועית אשר תעשה הכל כדי שאתם תוכלו להשלים את תהליך השיפוץ במהירות וביעילות.

  ליצירת קשר

  ליצירת קשר

   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support